Analiza, modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych

Procesy

Efektywność procesów biznesowych jest istotnym czynnikiem wpływającym na efektywność przedsiębiorstwa.

Procesy biznesowe są realizowane w każdym przedsiębiorstwie. Nie w każdym jednak zostały one zidentyfikowane, opisane i zoptymalizowane. Suncode oferuje kompleksowe usługi doradcze w tym zakresie.

więcej…
Elektroniczna archiwizacja

DMS

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga informatycznego wsparcia procesów biznesowych i zarządzania dokumentami.

Wsparcie w zakresie zarządzania dokumentami (informacją) oferuje system Plus DMS (Document Management System). Służy on archiwizacji i zarządzaniu wszelkiego typu dokumentami przedsiębiorstwa (tradycyjnymi oraz elektronicznymi).

więcej…
Elektroniczny obieg dokumentów

Workflow

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga wsparcia procesów biznesowych ze strony systemów informatycznych.

Szczególnego znaczenia, z tego punktu widzenia, nabierają systemy informatyczne klasy Workflow (elektroniczny obieg dokumentów) wspomagające procesy biznesowe. Takim rozwiązaniem jest platforma Plus Workflow firmy Suncode.

więcej…
Dedykowane projekty informatyczne

Projekty IT

Dedykowanie projekty informatyczne świadczone są przez specjalistów o bogatym doświadczeniu według sprawdzonej metodyki.

Suncode świadczy usługi z zakresu projektowania oraz wytwarzania dedykowanych systemów informatycznych. Zakres usług świadczonych przez Suncode obejmuje zarówno projektowanie jak i serwisowanie systemów.

więcej…

Aktualności

Podsumowanie 2017

Rok 2017 był kolejnym pozytywnym rokiem dla Suncode. Spółka już od prawie 11 lat odnosi sukcesy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, nabierając jednocześnie cennego doświadczenia.

Mając na uwadze najważniejsze wartości Suncode, czyli profesjonalne i kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania procesami biznesowymi i dokumentami, które są dostosowane do potrzeb klienta, rozpoczęliśmy nowe wdrożenia i zyskaliśmy nowych klientów. Do grona nowych użytkowników systemu Plus Workflow dołączyli m.in. Eobuwie, Bibus Menos czy El-Cab. W rezultacie Suncode współpracuje już z ponad 100 firmami, a jeśli weźmiemy pod uwagę podmioty powiązane, uzyskamy liczbę aż 250 organizacji korzystających z rozwiązań. Z tego miejsca dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Wraz z doświadczeniem konsultantów Suncode rozwinął się także system Plus Workflow. więcej…

Przywracanie procesów w Plus Workflow

Praca biurowa bywa nieprzewidywalna. Czasami dane z procesu, który został już zakończony należy poprawić post factum lub przekierować go na inną ścieżkę niż domyślna.  Plus Workflow dostosowuje się do potrzeb swoich użytkowników, by ci mogli zarządzać procesami biznesowymi w sposób optymalizujący pracę. więcej…