Analiza, modelowanie i optymalizacja procesów biznesowych

Procesy

Efektywność procesów biznesowych jest istotnym czynnikiem wpływającym na efektywność przedsiębiorstwa.

Procesy biznesowe są realizowane w każdym przedsiębiorstwie. Nie w każdym jednak zostały one zidentyfikowane, opisane i zoptymalizowane. Suncode oferuje kompleksowe usługi doradcze w tym zakresie.

więcej…
Elektroniczna archiwizacja

DMS

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga informatycznego wsparcia procesów biznesowych i zarządzania dokumentami.

Wsparcie w zakresie zarządzania dokumentami (informacją) oferuje system Plus DMS (Document Management System). Służy on archiwizacji i zarządzaniu wszelkiego typu dokumentami przedsiębiorstwa (tradycyjnymi oraz elektronicznymi).

więcej…
Elektroniczny obieg dokumentów

Workflow

Nowoczesne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga wsparcia procesów biznesowych ze strony systemów informatycznych.

Szczególnego znaczenia, z tego punktu widzenia, nabierają systemy informatyczne klasy Workflow (elektroniczny obieg dokumentów) wspomagające procesy biznesowe. Takim rozwiązaniem jest platforma Plus Workflow firmy Suncode.

więcej…
Dedykowane projekty informatyczne

Projekty IT

Dedykowanie projekty informatyczne świadczone są przez specjalistów o bogatym doświadczeniu według sprawdzonej metodyki.

Suncode świadczy usługi z zakresu projektowania oraz wytwarzania dedykowanych systemów informatycznych. Zakres usług świadczonych przez Suncode obejmuje zarówno projektowanie jak i serwisowanie systemów.

więcej…

Aktualności

10-lecie firmy Suncode

SUNCODE, już od ponad 10 lat usprawnia i optymalizuje procesy biznesowe w dużych i średnich przedsiębiorstwach oraz korporacjach. W dniu 1 lipca 2017 firma obchodziła dziesięciolecie swojej działalności. Ten jubileusz zespół SUNCODE świętował na torze kartingowym w Poznaniu, gdzie pracownicy świętowali i podsumowali dotychczasowe sukcesy w miłej atmosferze.   więcej…

Nowa wersja: Plus Workflow 3.2

Plus Workflow to sztandarowa platforma naszej firmy, ułatwiająca elektroniczny przepływ dokumentów w średnich i dużych firmach. Nieustannie doskonalimy nasz system, aby był on jeszcze łatwiejszy w obsłudze i dopasowany do współczesnych technologii oraz panujących standardów. Dlatego też z przyjemnością informujemy, że nowa wersja naszego flagowego systemu, Plus Workflow 3.2, jest już dostępna.

więcej…