1. Pages:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. ...
 10. 15

Animex

Animex jest liderem rynku mięsnego w Polsce oraz częścią grupy Smithfield Group – największego na świecie producenta mięsa i przetworów wieprzowych o dochodach 11 miliardów dolarów i zatrudnieniu 57 000 pracowników. W Polsce do grupy Animex należy 11 zakładów produkcyjnych wytwarzających produkty takich marek jak Krakus, Morliny, Berlinki, Mazury, Yano czy PEK.

Projekt wdrożenia systemu Plus Workflow był elementem implementacji systemu zintegrowanego SAP i objął w swoim zasięgiem 7 zakładów produkcyjnych obsługiwanych w centrum usług wspólnych Grupy Animex w zakresie obsługi dużych ilości dokumentów księgowych wraz z ich skanowaniem  (m.in. faktur), procesów zleceń zakupów oraz zarządzania umowami z kontrahentami. Plus Worfkow został w pełni zintegrowany ze systemem SAP i stanowi środowisko pracy dla ponad 1400 użytkowników firmy.

Referencje Studium przypadku
Suncode - Animex

Podravka

Podravka jest jednym z największych producentów wyrobów spożywczych w Europie Środkowo–Wschodniej, a jej produkty dostępne są na wszystkich kontynentach, w ponad 40 krajach świata. W Polsce fabryka zlokalizowana jest w Kostrzynie, otwarta w 2000 roku. Obecnie zatrudnienie wynosi około 180 osób. Najbardziej znane marki firmy Podravka w Polsce to: Vegeta, Podrvka, Warzywko i Eva.

Projekt wdrożeniowy systemu Plus Workflow objął fabrykę w Kostrzynie, centralę w Warszawie oraz oddziały handlowe firmy. Rozwiązania dostarczone przez Suncode  wspiera procesy elektronicznego obiegu faktur oraz procesy akacji promocyjnych i premii. Skanowanie dokumentów odbywa się w kilkunastu lokalizacjach w całym kraju za pomocą urządzeń MDF. Dodatkowo system został zintegrowany z zewnętrznymi źródłami danych wykorzystywanymi w procesach.

Referencje Studium przypadku
Suncode - Podravka

Farm Frites Poland

Firma Farm Frites została założona w 1971 jako firma rodzinna, którą pozostaje do dnia dzisiejszego. Posiada czterdzieści oddziałów w różnych krajach świata. Farm Frites jest niekwestionowanym ekspertem jeśli chodzi o mrożone i chłodzone produkty ziemniaczane. W Polsce siedziba firmy mieści się w Lęborku. Najbardziej znane marki producenta to: Farm Frites i Aviko.

Projekt wdrożeniowy systemu Plus Workflow objął swoim zakresem proces elektronicznego obiegu dokumentów (faktur), proces specyfikacji produktowych oraz proces zapotrzebowań. Rozwiązanie firmy Suncode zostało zintegrowane z wykorzystywanym przez Klienta systemem ERP – firmy QAD.

Referencje Studium przypadku
Suncode - Farm Frites Poland

TIM S.A.

TIM S.A. jest spółką prowadzoną od ponad 20 lat, a od 1998 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Polsce. Jest liderem na rynku materiałów elektrotechnicznych w Polsce. Obecnie firma posiada ponad 30 oddziałów handlowych na terenie całej Polski, w których zatrudnia ponad 350 osób. Przedsiębiorstwo generuje ponad 330 mln zł obrotu i 10 mln zysku netto.

Przedsięwzięcie polegało na wdrożeniu systemu informatycznego Plus Workflow w ponad 30 oddziałach w Polsce. System oferowany przez firmę Suncode wspomaga kluczowe procesy biznesowe, do których należą: proces obsługi zobowiązań towarowych, zobowiązań kosztowych, dokumentów sprzedaży, a także proces obsługi wewnętrznych zgłoszeń serwisowych, korespondencji, zarządzania umowami, i inne. Ponadto system został w pełni zintegrowany ze systemem QAD. Miesięcznie Plus Workflow obsługuje przepływ kilkudziesięciu tysięcy dokumentów w ramach różnych podmiotów gospodarczych.

Referencje Studium przypadku

Dr Irena Eris

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris powstało w 1983 roku jako mały zakład rzemieślniczy, w którym zatrudniony był jeden pracownik oraz produkowany jeden rodzaj kremu. Obecnie firma zatrudnia około 800 pracowników, produkuje ponad 2 miliony sztuk produktów miesięcznie, a w ofercie ma kilkaset kosmetyków. Marka Dr Irena Eris jest ceniona i dobrze znana na polskim rynku.

Projekt wdrożeniowy systemu Plus Workflow miał na celu automatyzację najważniejszych procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Zakres przedsięwzięcia objął proces obsługi faktur, zapotrzebowań, korespondencji, a także zarządzania umowami i rozliczania delegacji. Rozwiązanie firmy Suncode zostało zintegrowane z wykorzystywanym przez Klienta systemem M3.

Referencje
Suncode - Eris
 1. Pages:
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. ...
 10. 15