Badanie zadowolenia klientów

Firma Suncode aktualnie prowadzi badania zadowolenia klientów. Celem badania jest nieustanne dążenie do doskonalenia jakości naszych produktów i świadczonych usług.

Zadowolenie klienta jest to stan psychiczny, w którym znajduje się klient po użyciu danego produktu. Konsument może być zadowolony lub niezadowolony z dokonanego wyboru. Zadowolenie klienta ma kilka składowych: produkt i jego jakość, cena, odpowiednie serwisowanie oraz obsługa klienta. Klient jest usatysfakcjonowany, gdy produkt jaki otrzymał spełnia jego wymagania lub zakup przerósł jego oczekiwania.

W związku z powyższym firma Suncode uruchomiła internetową ankietę, której zadaniem jest bieżące monitorowanie zadowolenia z Naszych produktów i świadczonych usług. W tym celu zwracamy się do wszystkich klientów Suncode, z prośbą o wypełnienie ankiety.

Aby badanie było jak najbardziej rzetelne chcielibyśmy poznać opinię wszystkich osób korzystających z systemu Plus Workflow, rozpoczynając od kierownika projektu, poprzez administratora systemu, kończąc na użytkownikach. Udzielone odpowiedzi, opinie i sugestie będą pomocne w usprawnieniu naszej współpracy oraz w ulepszeniu oferowanych produktów.

Prowadzone badanie przyniesie obustronne korzyści – zarówno firmie Suncode, jak i jej klientom. Firma Suncode będzie mogła dostosować swoje rozwiązania do wymagań użytkowników, natomiast klienci otrzymają system zgodny z ich oczekiwaniami.

Zachęcamy do wypełniania ankiet.