Relacja z Cloud EXPO w Dolinie Krzemowej

W dniach 24-26 lipca Suncode uczestniczył w konferencji i targach Cloud EXPO zorganizowanych w Santa Clara w Dolinie Krzemowej. Było to niepowtarzalne wydarzenie o międzynarodowym charakterze, w którym brały udział tak znane firmy jak Google, Intel czy Oracle. Prawie 400 prelegentów podzieliło się swoimi doświadczeniami podczas wystąpień na scenie Cloud EXPO. Idealne miejsce do wymiany spostrzeżeń z zakresu nowych technologii i usprawniania procesów biznesowych wielorakich branż.

Cloud EXPO

Nasze stoisko cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających, co przyczyniło się do inspirujących rozmów i nawiązania nowych kontaktów z partnerami oraz klientami.

Cloud EXPO

W trakcie targów przeprowadziliśmy konkurs „Plus Workflow”. Wyłoniliśmy dwóch laureatów nagród, wręczając główną nagrodę w postaci licencji Plus Workflow oraz nagrodę pocieszenia. Zwycięzcom gratulujemy.

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne wydarzenia, w których bierzemy udział jeszcze w tym roku. Od 20 sierpnia widzimy się na targach Gamescon w Kolonii w Niemczech, a w październiku na evencie IT w Nowym Yorku.

gamescom

Do zobaczenia już niebawem.