Rozpoczęcie targów DXWorldEXPO w Santa Clara

Dziś pierwszy dzień wyczekiwanych targów w Santa Clara Convention Center, na których oczywiście jesteśmy tak jak wcześniej informowaliśmy. Można nas spotkać na hali D miejsce 421, więc zapraszamy wszystkich przybyłych na nasze stoisko. Będzie okazja do rozmowy i przedstawienia naszego rozwiązania Plus Workflow. Podczas wydarzenia organizujemy konkurs, którego rozstrzygnięcie przypada na ostatni dzień targów, czyli 26.06.

W trakcie trzydniowego eventu będziemy poszerzać świadomość o naszej firmie na arenie międzynarodowej oraz o naszym flagowym produkcie klasy BPM Plus Workflow. Jesteśmy liderem wśród producentów pod względem ilości wdrożeń oraz liczby użytkowników pracujących na naszym systemie. Usprawniamy procesy w rodzimych przedsiębiorstwach, ale w portfolio posiadamy, także koncerny międzynarodowe. Mamy się czym chwalić i inni powinni o tym usłyszeć.

DXCloudEXPO

Podczas targów przeprowadzimy konkurs, którego główną nagrodą będzie licencja Plus Workflow, z nieograniczoną liczbą dokumentów i procesów na 10 użytkowników. Nagrodą pocieszenia dla wskazanego uczestnika będzie telewizor. Zgłoszenie chęci udziału w konkursie będzie możliwe przez system Plus Workflow na naszym stoisku, więc jest to okazja do postawienia pierwszych kroków w programie. Zachęcamy do udziału w konkursie przybyłych gości. Śpieszcie się nagrody czekają!

DXWorldExpo