Kolejna spółka wdraża platformę Plus Workflow

Serdecznie witamy kolejną firmę w gronie klientów Suncode. Spółka zdecydowała się na usprawnienie procesów biznesowych realizowanych w swoim przedsiębiorstwie z wykorzystaniem systemu elektronicznego obiegu dokumentów Plus Workflow.

System Plus Workflow jest doskonale sprawdza się jako system do optymalizacji procesów w różnych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa. Platforma dostarczana przez Suncode jest wykorzystywana zarówno przez dział finansów, księgowości, administracji, jak również dział sprzedaży, produkcji, IT, jakości i inne.

Nowy Klient prowadzi działalność w branży medycznej, działa na rynku międzynarodowym. Spółka wybrała firmę Suncode jako dostawcę systemu zarządzania procesami biznesowymi. Przedsięwzięcie obejmuje swoim zakresem odzwierciedlenie procesu obiegu dokumentów księgowych (m.in. faktur kosztowych, rachunków pracowniczych) oraz dokumentów magazynowych PZ, a także integrację systemu Workflow z systemem klasy ERP.

Jeżeli zainteresował Państwa tego typu projekt wdrożeniowy serdecznie zapraszamy do kontaktu z konsultantem Suncode pod numerem (61) 820-04-49 w.100, lub mailowo sprzedaz@suncode.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji.