Konferencja pt. „Plus Workflow – jedna platforma, wiele możliwości”

W minioną środę, 25 września 2013, odbyła się konferencja organizowana przez firmę Suncode. Konferencja była adresowana do firm korzystających z rozwiązań dostarczanych przez Suncode.

Celem konferencji było omówienie kierunków rozwoju firmy, prezentacja najnowszej wersji systemu Plus Workflow – 3.1 i szczegółowe omówienie nowych funkcjonalności, prezentacja nowych modułów i procesów dostępnych na platformie Plus Workflow oraz omówienie zastosowań systemu elektronicznego obiegu dokumentów.

Na konferencji zebrali się reprezentanci 28 firm, a wśród nich kadra menadżerska, osoby odpowiedzialne za IT oraz użytkownicy systemu. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczny udział w konferencji. Niektórzy z gości musieli pokonać wiele kilometrów by dotrzeć na nasze spotkanie, za co jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Konferencja była dobrą okazją do spotkania się z tak licznym gronem Klientów. Była to możliwość wymiany doświadczeń, rozmowy z innymi użytkownikami systemu oraz przedstawicielami firmy Suncode. W przerwach między wykładami goście mogli podejść do stoisk, przy których konsultanci Suncode odpowiadali na wszelkie pytania oraz prezentowali najnowszą wersję systemu Plus Workflow.

A na zakończenie.. wszyscy razem udaliśmy się na wycieczkę po Stadionie Narodowym trasą piłkarza. Zwiedziliśmy wiele zakątków Stadionu, między innymi Strefę Zawodniczą, szatnię piłkarską, płytę boiska oraz pomeczową Salę Konferencyjną.

Fotorelacja z konferencji pojawi się niebawem na naszym fanpage na Facebooku. Zapraszamy!