Nowy użytkownik Plus Workflow – eobuwie.pl

Jest nam miło poinformować o nawiązaniu współpracy z liderem branży e-commerce w Polsce, marką eobuwie.pl. Implementacja systemu Plus Workflow obejmowała obsługę procesu zwrotów oraz archiwizację elektronicznych faktur korekt. Dzięki systemowi klasy BPM wdrożonemu przez producenta firmę Suncode, została zmniejszona pracochłonność wymienionych procesów.

Eobuwie.pl należące do grupy CCC istnieje na polskim rynku od ponad 20 lat, ciągle zaskakując unowocześnianiem zakupów przez Internet oraz nieprzerwanym rozwojem firmy. Z końcem 2018 roku spółka wprowadziła system esize.me, pierwszy dostępny skaner 3D do stóp, aby stworzyć ich idealnie odwzorowany model uwzględniając takie parametry jak: długość, szerokość, wysokość i tęgość stopy. Ma to zastopować problem niedopasowanego obuwia. W tym roku firma otrzymała dwa wyróżnienia na gali Money.pl w kategoriach: Technologia, która zmieniła zasady gry oraz Firma Roku. Jesteśmy dumni z faktu, że przedsiębiorstwo z takim doświadczeniem i sukcesami wybrało do współpracy właśnie Suncode. Kluczowym czynnikiem jest nasz profesjonalizm przy digitalizacji przedsiębiorstw. Przeprowadziliśmy kilkadziesiąt wdrożeń na przestrzeni ostatnich lat w kraju i za granicą.

Implementacja systemu Plus Workflow zoptymalizowała procesy biznesowe w firmie eobuwie.pl. Automatyzacja czynności związanych z obsługą zwrotów oraz archiwizacji dokumentów skraca poświęcony czas przez pracownika na podstawowe czynności, co przyśpiesza jego pracę oraz poprawia wydajność. Przy zwiększonej rotacji pracowników przez braki kadrowe to niewątpliwy atut i wymóg dla dzisiejszych przedsiębiorstw.

Zespół Suncode cieszy się zaufaniem przez ogromne doświadczenie w wielu branżach oraz własny dział programistyczny i wdrożeniowy, który dopasowuje system pod wymagania klientów. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji systemu.