Relacja z konferencji Oracle Cloud

Wczoraj w Hotelu Arche w Warszawie, odbyła się konferencja w formie warsztatowej – Oracle Cloud Applications Day. Wspólnie z innymi partnerami Oracle prezentowaliśmy nasze rozwiązanie usprawniające pracę firm. Dyrektor Zarządzający przeprowadził uczestników przez funkcjonowanie systemu Plus Workflow, który może być dostępny również na chmurze Oracle. Każdy gość miał możliwość wypróbowania systemu na stoisku.

oracle cloud applications Suncode

Czwartkowa konferencja Oracle Cloud przebiegła sprawnie i bez niespodzianek. Na naszym stoisku zainteresowani klienci mogli przekonać się jak działa system Plus Workflow, który był dostępny na chmurze Oracle. Mogli zbudować własny proces przy wykorzystaniu Plus Workflow Editor, czy sprawdzić możliwości OCR skanując fakturę. Oczywiście wszystko z pomocą specjalistów.

oracle cloud applications Suncode

W trakcie eventu Oracle Cloud odbyła się prelekcja przygotowana przez Suncode. Dyrektor Zarządzający przedstawił filozofię i założenia firmy oraz przeprowadził uczestników przez część możliwości, jakie daje system. Niestety czas jest zawsze ograniczeniem. Przybyli goście z zainteresowaniem wysłuchali procesu elektronicznego obiegu faktur w systemie Plus Workflow oraz możliwości jakie daje OCR dokumentów.

Głównymi obszarami zastosowań systemu Plus Workflow są:

Zastosowanie Plus Workflow
Oracle

System zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow jest zaawansowanym, nowoczesnym, elastycznym i bezpiecznym systemem informatycznym służącym do elektronicznego obiegu dokumentów i zarządzania nimi o bardzo bogatej funkcjonalności. O korzyściach z użytkowania na pewno świadczy liczne grono zadowolonych klientów z różnych branż.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za zainteresowanie i inspirujące rozmowy oraz bardzo ciekawe, merytoryczne wystąpienia. Jest nam miło, że mogliśmy wystąpić na konferencji u Partnera firmy Oracle. Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań i eventów. Do zobaczenia niebawem.

oracle cloud applications Suncode