Suncode na konferencji Oracle

Mamy przyjemność zaprosić wspólnie z Partnerem, firmą Oracle na wydarzenie „Oracle Partner’s Cloud Application Day”. Jest to konferencja, która będzie się odbywać w formie warsztatów biznesowych, poświęcona innowacyjnym aplikacjom, które usprawniają procesy biznesowe. Event odbędzie się we wtorek 7 listopada 2019 roku, w Arche Hotel na ulicy Geologicznej w Warszawie. Wstęp bezpłatny jednak jest ograniczona liczba miejsc. O zapisaniu się na konferencję decyduje kolejność zgłoszeń.

Firma Oracle to amerykańskie przedsiębiorstwo informatyczne, które tworzy oprogramowania do obsługi przedsiębiorstw. W szczególności rozwiązania dedykowane do obsługi bazy danych. Posiada w ofercie również własną chmurę publiczną oraz szereg aplikacji, pakietów biurowych i platform do obsługi marketingu i sprzedaży, czy CRM. Przedsiębiorstwo jest drugim pod względem przychodów sprzedawcą oprogramowania na świecie. Z tego względu to niewątpliwe wyróżnienie być Partnerem tak dużego i szanowanego konsorcjum.

Oracle

„Oracle Partner’s Cloud Application Day” to forma warsztatów biznesowych poświęcona innowacyjnym aplikacjom bazującym na najnowszych rozwiązaniach technologicznych Oracle. Na spotkaniu zostaną poruszone kwestie związane z usprawnianiem procesów biznesowych, lepszym planowaniem polityki magazynowej, skuteczniejszą prognozą popytu i efektywniejszym zarządzaniem procesami produkcyjnymi oraz ekspozycją. Przez wprowadzenie informatycznych rozwiązań wszystkie powyższe zadania stają się przyjemne w zarządzaniu, przejrzyście optymalizują koszty i innowacyjnie zwiększają przychody. W dobie informatyzacji należy być ciągle na bieżąco z nowinkami. Podczas warsztatów poruszymy kwestie, które w biznesie są ważne, aby nie tylko utrzymać się na rynku, ale przede wszystkim być konkurencyjnym i zwiększać udziały rynkowe. Przedstawiciele firmy Suncode przedstawią w specjalnym wystąpieniu obieg faktur w systemie Plus Workflow na platformie chmurowej Oracle. Będzie okazja do rozmowy, dyskusji na temat pomysłów na nowe rozwiązania i zaplanowania możliwości rozwoju i optymalizacji dla Twojej firmy. Nie może Cię tam zabraknąć. Serdecznie zachęcamy do zapisów. Na dedykowanej stronie jest już dostępny dokładny opis agendy oraz możliwość rejestracji. Do zobaczenia więc już niebawem w Warszawie.