Przywracanie procesów w Plus Workflow

Praca biurowa bywa nieprzewidywalna. Czasami dane z procesu, który został już zakończony należy poprawić post factum lub przekierować go na inną ścieżkę niż domyślna.  Plus Workflow dostosowuje się do potrzeb swoich użytkowników, by ci mogli zarządzać procesami biznesowymi w sposób optymalizujący pracę. Stąd też wtyczka Plus Restore, która umożliwia przywrócenie już zamkniętych procesów.

Wcześniej, by to zrobić potrzebna była pomoc konsultantów Suncode. Teraz każdy użytkownik może przywrócić proces samodzielnie z poziomu wyszukiwania procesów. Co więcej, przy pomocy paru kliknięć można przywrócić więcej niż jeden proces. Po wybraniu procesu, użytkownik może także określić, do którego etapu „cofnąć” zadanie. Samodzielne przywrócenie procesu jest tym samym łatwe, proste i przyjemne – czyli takie, jak być powinno.

Rozwiązanie to stanowi kolejny krok do optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki wtyczce Plus Restore można, m.in. poprawić błędy w zamkniętym procesie. Użytkownik zyskuje autonomię w zakresie przywracania zadań, co eliminuje przestoje w pracy.