Suncode rozszerza sieć partnerów

Firma Suncode poszukuje nowych parterów biznesowych zarówno w zakresie sprzedaży, jak i technologii. W ramach Programu Partnerskiego oferujemy certyfikaty Plus Workflow Partner, Technology Partner, Sales Partner.

Rozszerzanie sieci partnerów jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów w zakresie systemów klasy Workflow. Coraz więcej firm uświadamia sobie potrzebę wdrożenia w swoim przedsiębiorstwie nowoczesnych systemów klasy IT do zarządzania procesami biznesowymi.

Celem tworzonej sieci partnerów jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi klientów. Rozwijająca się sieć parterów oznacza szerszy dostęp do oferowanych przez firmę Suncode produktów i usług, dzięki czemu klienci mogą w szybki i wygodny sposób nawiązać z Nami współpracę.

Suncode zaprasza do współpracy firmy zainteresowane partnerstwem handlowym oraz wdrożeniowym. Partnerzy biznesowi otrzymują certyfikaty Plus Workflow Partner, Technology Partner albo Sales Partner.

Współpraca partnerska przynosi wiele korzyści dla partnerów. Należą do nich między innymi wzrost konkurencyjności poprzez rozszerzenie swojej oferty i pozyskiwanie nowych klientów, rozwój pracowników i pozyskiwanie nowej wiedzy poprzez szkolenia dla parterów.

Firmy zainteresowane bliższą współpracą zachęcamy do kontaktu: biuro@suncode.pl