System Workflow – kompleksowe zarządzenie dokumentami i procesami biznesowymi

Przedsiębiorstwa działające na konkurencyjnym rynku w bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu muszą zapewnić swoim pracownikom szybki dostęp do informacji niezbędnych z punktu widzenia podejmowanych przez nich decyzji.  Odpowiedzią na zwiększające się potrzeby w tym obszarze są systemy Workflow pozwalające na kompleksowe zarządzanie dokumentami i procesami biznesowymi.

Specjaliści SUNCODE od wielu lat rozwijają i wdrażają rozwiązanie klasy BPM, system Plus Workflow. Jest to nowoczesne i bezpieczne narzędzie pozwalające na zaspokojenie potrzeb przedsiębiorstw w zakresie projektowania, optymalizacji, wdrażania oraz zarządzania  procesami biznesowymi w różnych obszarach ich funkcjonowania.

Pomimo faktu, że system Plus Workflow najczęściej jest wykorzystywany jako narzędzie pozwalające na akceptację zapotrzebowań zakupu, faktur zakupu czy archiwizację faktur sprzedaży to również z powodzeniem wspiera procesy produkcyjne, procesy wynikające ze standardów systemów zarządzania jakością czy procesy kadrowe. Jego dodatkowym atutem jest możliwość integracji z dowolnym system klasy ERP takim jak np. SAP, IFS, OPTIMA, ERP XL, Symfonia, QAD, Navision it.

Plus Workflow

Bogaty zestaw funkcjonalności systemu Plus Workflow oraz dorobek i doświadczenie wdrożeniowe  konsultantów stawia Suncode w grupie wiodących dostawców systemów klasy BPM. Zauważyły to takie organizacje jak Ikea Industry, Leroy Merlin, Lisner, Smithfield Polska, eObuwie, CCC, Kazar czy Bricoman itp., które wykorzystują system Plus Workflow do poprawy sprawności realizowanych procesów biznesowych zarówno w oddziałach krajowych jak również za granicą. Swe zadowolenie ze współpracy z Suncode oraz pracy w systemie Plus Workflow przedsiębiorstwa te potwierdziły udzielając referencji i rekomendacji.

Dodatkowym atutem systemu jest moduł Plus Workflow Editor, który pozwala na samodzielność pracy użytkownika przy tworzeniu własnego procesu. Funkcjonalności tego narzędzia pozwalają zbudować kompletny proces biznesowy począwszy od definicji logiki procesu, poprzez określenie ról biznesowych użytkowników uczestniczących w procesie, zdefiniowanie poszczególnych etapów i połączeń między nimi, zaprojektowaniu formularzy poprzez rozmieszczenie pól i przycisków na formatce, na uruchomieniu procesu w systemie Plus Workflow kończąc. Narzędzie do modelowania procesów automatycznie przeprowadza walidacje, dzięki czemu popełnione błędy logiczne zostają natychmiastowo wykryte.