Zamów kuriera wprost z Plus Workflow

Każda firma, bez względu na profil działalności i liczbę zatrudnianych osób, korzysta z usług kuriera.

Polacy z roku na rok nadają coraz więcej przesyłek kurierskich, co ma swoje odzwierciedlenie w statystykach. Według Analizy rynku KEP w Polsce opublikowanego przez logistyka.net, w 2017 roku Polacy nadali ponad 378 ml paczek [1]. Co więcej, w związku z ciągłym rozwojem technologii, tradycyjne nadawanie paczek traci na popularności, na rzecz elektronicznych rozwiązań.

Moduł Integracja z kurierem, który stanowi rozszerzenie systemu Plus Workflow o nową funkcjonalność, dzięki której użytkownik może w łatwy i szybki sposób kontrolować zamówienia usług kurierskich oraz rodzaje przesyłanych paczek, jest uniwersalnym i kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich typów działalności.

Możliwość zamawiania kuriera wprost z formularza rejestracji korespondencji przychodzącej usprawnia pracę kancelarii przedsiębiorstwa, optymalizuje czas wysyłki i dostarczenia przesyłki oraz ogranicza możliwość wystąpienia błędu. Przede wszystkim jednak umożliwia śledzenie kosztów i daje możliwość ewidencjonowania przesyłek oraz wysłania ich do zdefiniowanych odbiorców.

 

[1] https://www.logistyka.net.pl/bank-wiedzy/wiesci-z-gs1/item/download/79511_94a25ce2b02d676e8fde769281853315