Zmiana nazwy firmy z Plus MPM na Suncode

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 01.09.2012 roku ulega zmianie nazwa naszej Spółki z dotychczasowej Plus MPM na SUNCODE. Zmiana nazwy, a także wizerunku Naszej firmy jest elementem realizacji strategii marketingowej na najbliższe lata. Wierzymy, że nowa marka jeszcze lepiej przekaże wartości, którymi kierujemy się w codziennej działalności. Do tych wartości należą: zrozumienie potrzeb Naszych klientów, indywidualne, partnerskie podejście do każdego projektu, profesjonalizm i wysokie kompetencje, współpraca w przyjaznej atmosferze, a także wdrażanie rozwiązań informatycznych, które istotnie wpływają na efektywność przedsiębiorstw.

Nazwa Suncode powstała z połączenia dwóch wyrazów: „ Sun” (ang. słońce) – kojarzącego się z przyjaznością, optymizmem i partnerską współpracą oraz „Code” (ang. kod, programowanie) odzwierciedlającego nastawienie na wsparcie biznesu nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nowa nazwa firmy może być bezproblemowo stosowana na rynkach zagranicznych.

Forma organizacyjna Spółki, struktura udziałów, nr NIP, numer rachunku bankowego, REGON, numery telefonów oraz adres pozostają bez zmian. Uprzejmie prosimy o aktualizację nazwy w Państwa bazach danych.