Profil firmy

suncode_logo

SUNCODE  jest wiodącą w Polsce firmą dostarczającą i wdrażającą najnowocześniejsze systemy informatyczne zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwie oraz świadczącą usługi doradcze w tym zakresie. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy kilkudziesięciu wykwalifikowanych konsultantów. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie obejmuje  ponad 1000 wdrożeń w przeszło 100 największych firmach w kraju i za granicą. Wszystkie nasze projekty prowadzone są w sposób profesjonalny według sprawdzonej metodyki wdrożeń.

W gronie naszych klientów są przedstawicielstwa dużych koncernów międzynarodowych, a także duże i średnie firmy krajowe. Prowadzimy również badania naukowe i rozwijamy innowacyjne technologie w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi.

Naszą najistotniejszą wartością są ludzie – zespół złożony ze specjalistów różnych dziedzin o dużym doświadczeniu wdrożeniowym (praktycznym) oraz o interesującym dorobku teoretycznym. Kładziemy szczególny nacisk na kompleksową i profesjonalną obsługę klientów. Jesteśmy nastawieni na długookresową, owocną i partnerską współpracę w przyjaznej atmosferze. Nasza oferta jest propozycją kompleksową wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom dotyczącym wdrażania nowoczesnych rozwiązań informatycznych i organizacyjnych. Klienci Suncode skorzystali z oferty precyzyjnie do nich dostosowanej popartej kompetentnym doradztwem organizacyjnym, a także dostosowanej do polskich warunków finansowych, prawnych, społecznych i organizacyjnych.

Suncode – lider w zakresie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi przedsiębiorstwa.