EMC Quick Scan

Aplikacja skanująca EMC Captiva QuickScan umożliwia zamianę dokumentów tradycyjnych na ich postać elektroniczną. Quick Scan jest rozwiązaniem które zaraz po instalacji udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia i możliwości do szybkiego skanowania, przeglądania, adnotacji, drukowania i przechowywania zarówno czarno białych jak i kolorowych dokumentów. Mocną stroną aplikacji jest między innymi łatwa separacja dokumentów i wsadów, rozpoznawanie kodów kreskowych a przede wszystkim łatwość stosowania dla użytkowników.

Aplikacja Quick Scan jest idealnym narzędziem dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, umożliwiająca ograniczenie czasu poświęcanego na manualną pracę z dokumentacją tradycyjną. Dzięki temu narzędziu możliwe jest osiągnięcie znacznie lepszych efektów powiązanych z redukcją i eliminacją przestojów związanych z kopiami dokumentów o niskiej jakości zadruku.

Aplikacja skanująca EMC Captiva QuickScan jest licencją nielimitowaną na ilość skanowanych dokumentów. Aplikacja ta jest wykorzystywana do skanowania szerokiego spektrum dokumentów. Wyposażona jest w moduł automatycznego indeksowania dokumentów, możliwości przetwarzania wsadowego, odczyt kodów kreskowych, odczytu pełno tekstowego dokumentów (OCR/ICR),odczytu strefowego dokumentów (zonal OCR/ICR), odczyt formularzy. Ponadto umożliwia automatyczną separację dokumentów w paczce (na podstawie stron separujących i kodów), posiada elektroniczne znaczniki. Daje możliwość odczytu OMR, konfigurowania profili skanowania jak i wszystkich ścieżek zapisu i nazywania dokumentów. Jest to już zaawansowane narzędzie, aczkolwiek bardzo intuicyjne w obsłudze dla użytkownika końcowego zaprojektowane w celu ułatwienia pracy z dokumentami. Dokumenty mogą być skanowane w ramach instalacji scentralizowanej lub rozproszonej na potrzeby różnych systemów informatycznych (np. Workflow, ERP, CRM).

Quck Scan w łatwy sposób jest zintegrowany z systemem Plus Workflow (elektroniczny obieg dokumentów) oraz Plus DMS (elektroniczne archiwum) pracując dla nich jako stacja skanująca, która zasila system odpowiednimi skanami dokumentów. Ta elastyczność daje klientom możliwość efektywnego zasilania systemu obiegu dokumentów.

Suncode jest autoryzowanym partnerem EMC Captiva w Polsce w zakresie sprzedaży i wdrożeń aplikacji Quick Scan.