Kofax VRS

Kofax VRS to wiodące na świecie oprogramowanie poprawy jakości skanowanych dokumentów, umożliwiające jakościowy skok w zakresie technologii skanowania dokumentów.

W najnowszej wersji, VRS czyni proces skanowania jeszcze doskonalszym, poprzez redukcję interwencji manualnej i działań przygotowawczych, a co za tym idzie oszczędności czasowe i finansowe. Zaawansowana technologia VRS bezbłędnie czyści skanowane dokumenty. Rozmiar pliku wynikowego zostaje dzięki temu oczywiście zdecydowanie zmniejszony, co jest bardzo korzystne dla obciążonych coraz bardziej sieci. Z VRS organizacja staje się po prostu bardziej efektywna. Zwrot inwestycji staje się wyższy niż kiedykolwiek wcześniej.

Większość skanerów jest dziś przystosowana do pracy z VRS i lista ta cały czas się powiększa. VRS jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami opartymi na Kofax oraz z innymi apliakcjami opartymi na ISIS oraz TWAIN.

Zalety biznesowe:

Perfekcyjny obraz: skanowanie to dopiero połowa sukcesu. Najważniejszym w procesie wprowadzania dokumentów jest zdolność do odnalezienia, odzyskania i używania obrazu wielokrotnie. Nadzwyczajna jakość tworzonych przez VirtualReScan (VRS) obrazów ułatwia indeksowanie i odczyt dokumentów.

Eliminacja potrzeby powtórnego skanowania dokumentu – rotacja dokumentu w zależności od układu jego zawartości: Nie ma już potrzeby ustawiania i odwracania dokumentów do skanowania. VRS automatycznie analizuje zawartość każdego skanowanego dokumentu i koryguje jego ustawienie w trakcie skanowania. Naweet jeśli skanujemy dwustronnie! Można więc podawać dokumenty w dowolny sposób – odwrócone, spodem do góry, pod kątem 90 stopni czy innym – VRS i tak je obróci właściwie.

Łatwość użycia: skanowanie staje się proste i łatwe przy użyciu VRS. Operatorzy nie potrzebują specjalnej wiedzy o skanowaniu, rozdzielczości czy poprawianiu jakości obrazu. Naciskają przycisk, a VRS robi sam całą resztę.

Rozpoznawanie koloru: skanuje wsady mieszanych dokumentów – biało-czarnych i kolorowych. VRS automatycznie wykrywa, który z nich jest biało-czarny, a który powinien pozostać kolorowy. Z łatwością także wychwytuje kolorowe obszary na dokumencie.

Obrazy przygotowane do publikacji w internecie: tło i strefy zacienione dokumentu zostają usunięte, co powoduje zdecydowane zmniejszenie objętości plików, a tym samym łatwiejsze, szybsze ich zastosowanie – przesyłanie i dostęp do nich w sieci.

Inteligentne rozpoznawanie pustych stron: VRS rozpoznaje przebicia druku, koloru z drugiej strony dokumentu i odpowiednio uznaje je za informacje i zapisuje obraz lub eliminuje jako „przebitkę”.

Przejrzystość: nawet najtrudniejsze w sensie przetwarzania dokumenty – kopie, dokumenty zniszczone i pogniecione nie stanowią problemu dla VRS. Nowa zaawansowaana funkcja Przejrzystości w VRS Professional oferuje dodatkową opcję podnoszenia jakości obrazu dla dokumentów ze skomplikowaną strukturą tła.

Wygładzanie tła: dzięki prostemu ustawieniu VRS automatycznie analizuje dokument w trakcie procesu skanowania i tworzy obraz o jednolitym tle. Funkcja ta ulepsza przejrzystość i redukuje rozmiar pliku, a co za tym idzie umożliwia zapisywanie kolorowych dokumentów wymaganych w procesach biznesowych.

Ulepszone rozpoznawanie: odkąd VRS automatycznie poprawia, prostuje i oczyszcza każdy skanowany dokument poziom rozpoznawalności pisma – zarówno druku jak i blokowego pisma ręcznego – zdecydowanie ulega poprawie.

Skanowanie z wyznaczoną prędkością: umożliwia pracę skanera z nominalną prędkością bez zakłóceń. Wszystkie funkcje VRS działają we wszystkich trybach (bieli & czerni, skali szarości czy kolorze), jak również innych aplikacjach (KOFAX, ISIS,TWAIN).

Łatwość użycia interfejsu: jednym z problemów w trakcie skanowania dokumentów są różnice w interfejsach użytkownika. W zróżnicowanym świecie skanerów, VRS dostarcza pojedyńczy, zunifikowany i łatwy w użyciu interfejs, minimalizujący potrzebę szkolenia obsługi.

Automatyczne przycinanie i prostowanie: VRS oferuje automatyczne przycinanie i prostowanie obrazu dla wszystkich skanerów, także tych z białym tłem. W przeszłości funkcja ta wymagała czarnego tła skanowania.

Systemy Plus Workflow, Plus BPM, Plus DMS oferowane przez Suncode są w pełni zintegrowane z technologią skanowania Kofax VRS.