ReadSoft Invoices

ReadSoft Invoices to kompletne rozwiązanie służące do skanowania oraz automatycznego odczytywania danych z dokumentów papierowych opierając się na technologii OCR – Optical Character Recognition. Technologia firmy Readsoft posiada rozbudowane funkcje skanowania z funkcją optycznego sczytywania danych oraz pełnej integracji w zakresie wysyłania meta danych do systemów ERP/Workflow.

Rozwiązanie firmy Readsoft jest aplikacja modułową, której każda część odpowiedzialna jest za poszczególne funkcje. Moduły takie jak Interpret oraz Verify pozwalają na sczytywanie wszelkich danych z dokumentów takich jak nr, NIP, Kwota VAT, Wartośc NETTO itp. Co więcej funkcjonalność modułów pozwala na wizualne sprawdzenie informacji zarejestrowanych na etapie interpretacji. Moduł weryfikacji może sprawdzać salda, aby upewnić się, czy zostały zarejestrowane poprawne wartości, a także wykonywać obliczenia na podstawie reguł biznesowych.

Aplikacja umożliwia integracje z zewnętrznymi systemami w obu kierunkach dzięki czemu potrafi analizować, łączyć dane już na etapie skanowania. Rozwiązania firmy Readsoft   dzięki technologii inteligentnego sczytywania oraz uczenia się znacznie usprawniają proces digitalizacji dokumentów.

System Plus Workflow oferowany przez SUNCODE jest w pełni zintegrowany z rozwiązaniami Readsoft co jest również potwierdzone wysokowydajnym wdrożeniem na terenie kraju.