TIS Eflow

System eFlow to rozwiązanie do skanowania i przetwarzania dokumentów, którego producentem jest firma Top Image Systems. Jest ona globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań ECM Content Capture i funkcjonuje od 1991 roku, a od 1996 roku jest notowana na giełdzie NASDAQ (TISA).

eFLOW to modułowe rozwiązanie oparte na jednej platformie. eFLOW przechwytuje wszystkie przychodzące  do firmy informacje. Automatycznie rozpoznaje zarówno te uporządkowane jak  i nieuporządkowane formaty dokumentów, przechwytując je ze wszystkich źródeł – papier, e-mail i fax. Moduły platformy eFLOW pozwalają na automatyczną weryfikację, klasyfikację oraz przekazanie dokumentów do systemów typu WORKFLOW czy ERP.

Aplikacja pozwala na przetwarzanie korespondencji, faktur, ankiet i formularzy przy czym rozpoznaje pola dzięki technologii OCR, ICR, OMR, Barcode. Umożliwia ona inteligentne rozpoznawanie faktur, oraz automatyczne sczytywanie danych o fakturze takich jak numer faktury, NIP, czy kwota. Automatycznie przechwytuje również każdy dokument przychodzący do przedsiębiorstwa, niezależnie od jego formatu, typu czy postaci (papier, e-mail i fax).

eFLOW  odczytuje i przetwarza dane dzięki zaawansowanej technologii odczytu treści a następnie weryfikuje te dane automatycznie z informacjami zawartymi w bazach danych lub systemach finansowo- księgowych. Aplikacja przesyła obrazy i metadane do systemu klasy ERP, CRM, BPM, Workflow i Archiwum. eFlow posiada możliwość nauki dowolnego pola z danymi, które nie są prawidłowo rozpoznane.

Od 2011 roku Suncode jest autoryzowanym partnerem technologicznym firmy TIS w obszarze platformy eFLOW ze wspólnymi doświadczeniami wdrożeniowymi. W celu uzyskania dalszych informacji dotyczących rozwiązań eFLOW zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Naszym działem sprzedaży.