Aplikacje internetowe B2B B2C

Systemy handlu elektronicznego (e-commerce) obejmują transakcje, które dokonywane są poprzez sieć informatyczną. Towary i usługi zamawiane są w trybie bezpośrednim (on-line), natomiast dostawa oraz płatność może odbywać się w sieci lub poza nią.

Oferowane przez Suncode projekty informatyczne z zakresu e-commerce  to elektroniczna platforma handlu, umożliwiająca całodobowy dostęp do aktualnej oferty i dokonywanie zakupów online przez kontrahentów. Szczególną zaletą tego typu rozwiązań jest fakt, że są one oparte na systemie zarządzania procesami biznesowymi Plus Workflow, dzięki czemu poza standardowymi funkcjonalnościami istnieje możliwość włączania do tego typu systemów nowych procesów biznesowych ściśle zintegrowanych ze środowiskiem wewnętrznym firmy.

Zespół projektantów oraz programistów Suncode świadczący usługi tworzenia dedykowanych aplikacji internetowych z zakresu e-commerce posiada bogate doświadczenie, a zakres świadczonych usług obejmuje zarówno doradztwo i konsultacje, projektowanie i modelowanie aplikacji,  ich konfigurację i wytwarzanie, kończąc na ich wdrażaniu oraz dalszym rozwijaniu.

Każdy tego typu system może współpracować praktycznie z dowolną bazą danych, dowolnym systemem aplikacyjnych oraz może zostać opracowany w większości popularnych środowisk informatycznych. Zarówno linia kreatywna aplikacji jak i jej interfejs może zostać zaprojektowany w ramach usług kreacji graficznej świadczonych przez Suncode.

Dodatkowo opracowywane aplikacje mogą być integrowane z zewnętrznymi systemami informatycznymi z użyciem praktycznie dowolnej metody integracji.

Uprzejmie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji drogą mailową pod adresem sprzedaz@suncode.pl lub telefoniczną (0-61) 820-04-49.