Plus Archive

Nowoczesne systemy informatyczne do zarzadzania dokumentami coraz częściej wykorzystywane są jako główne repozytoria dokumentów elektronicznych w przedsiębiorstwie. Ich funkcjonalność umożliwia archiwizacje, indeksacje oraz wyszukiwanie dokumentów z poziomu przeglądarki internetowej. Plus Archive jest to moduł przygotowany w celu zarządzania zakładowym archiwum dokumentów papierowych.

Moduł Plus Archive jest rozwiązaniem zintegrowanym ze systemem Plus Workflow, który pozwala na obsługę archiwizacji oraz zarządzania i wypożyczania dokumentów przechowywanych w archiwum tradycyjnym. Moduł pozwala na odzwierciedlenie tradycyjnego archiwum dokumentów z możliwością podpowiadania lokalizacji dokumentów tradycyjnych, terminów brakowania, a także pozwala na ich łączenie z odpowiednikami elektronicznymi przetwarzanymi w systemie  Plus Workflow.

Dodatkową cechą systemu jest funkcja wypożyczania oryginałów. „Wypożyczalnia” rejestruje wszystkie wypożyczane przez użytkowników pozycje wraz z automatycznym prowadzeniem historii omawianych operacji. Oznacza to, że szybko można uzyskać informacje na temat wypożyczonych akt, np. u kogo się aktualnie znajdują, czy, kto i kiedy wypożyczał dane akta.