Plus E-faktura

Nowoczesne przedsiębiorstwa coraz częściej poszukując skutecznych rozwiązań w celu optymalizacji czasu pracy decydują się na wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Firma Suncode, producent systemu klasy Workflow, oferując najnowsze technologie w zakresie zarządzania dokumentami w przedsiębiorstwie stworzyła moduł odpowiedzialny za obsługę elektronicznych faktur: Plus E-Faktura.

Jest to aplikacja przeznaczona do obsługi faktur elektronicznych docierających do organizacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jej głównym zadaniem jest automatyzacja archiwizacji faktur elektronicznych oraz przekazywanie danych do procesu obsługi tych faktur w systemie elektronicznego obiegu dokumentów Plus Workflow.

Aplikacja Plus E-faktura pobiera załączoną do e-maila fakturę, automatycznie rozpoznaje format pliku w jakim została ona zapisana, a dla plików PDF dokonuje automatycznego odczytu danych na niej zawartych, a następnie przekazuje obraz faktury wraz z indeksami ją opisującymi do systemu Plus Workflow bądź systemów zewnętrznych. Odczytywanie właściwych danych z pliku PDF z obrazem faktury odbywa się na podstawie zdefiniowanych szablonów. Definicja szablonów jest realizowane w dedykowanej dla tego celu aplikacji o nazwie Plus Template Configurator.

Plus E-faktury umożliwia nadzorowanie jednej lub kilku skrzynek pocztowych, na które docierają wiadomości email z fakturą w formie pliku elektronicznego. W celu uzyskania szerszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt z Naszym działem sprzedaży pod adresem: sprzedaz@suncode.pl.