Drukarki i czytniki kodów

Wdrażając systemy informatyczne kładziemy szczególny nacisk na kompleksowość wdrażanego rozwiązania, a także dokładamy wszelkich starań, aby procesy obiegu dokumentów przebiegały jak najsprawniej. Ważnym aspektem jest zatem dobór urządzeń odpowiednich do wymagań Klienta takich jak skanery, drukarki i czytniki kodów kreskowych. W naszej ofercie proponujemy najnowocześniejszy sprzęt, uznanych i cenionych na rynku marek.

Najważniejsze wymagania stawiane drukarkom to szybkość wydruku, jakość otrzymanych kodów kreskowych oraz łatwa obsługa. Jeśli chodzi natomiast o czytniki kodów to urządzeniom tym stawiamy wysokie wymagania względem szybkości oraz bezbłędnej identyfikacji kodów kreskowych, aby gwarantować naszemu Klientowi pełne zadowolenie przy identyfikacji dokumentów. Trzeba podkreślić, że dobór drukarek jak i czytników kodów kreskowych opieramy o indywidualne potrzeby i wymagania każdego Klienta.

Aby zapewnić naszym Klientom pełen profesjonalizm w doborze sprzętu oraz najwyższą jakość urządzeń współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu urządzeń zajmującymi się automatyczną identyfikacją opartą na kodach kreskowych. Dzięki temu możemy na bieżąco wdrażać najnowsze technologie pojawiające się w branży sprzętowej.

Przykładowe drukarki kodów kreskowych i czytniki wykorzystywane w naszych instalacjach z naszej oferty przedstawiamy poniżej:

Producent Przykładowy model Zakres oferty
ZEBRA zebra-gk420t Kompleksowa oferta w zakresie technologii wydruku i obsługi kodów kreskowych, a szczególnie produkcyjnego i profesjonalnego wydruku kodów kreskowych.
DYMO  Suncode Dymo Rodzina biurkowych drukarek etykietowych z nadrukiem kodów kreskowych. Dostawca oferuje również rozwiązania produkcyjne.
SYMBOL  Suncode Symbol Wiodący producent terminali i czytników kodów kreskowych wykorzystywanych do zastosowań produkcyjnych jak i biurowych.