Urządzenia wielofunkcyjne

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi procesów realizowanych w zakresie rodziny systemów Plus Workflow dużą uwagę przywiązujemy do jak najsprawniejszej realizacji zadań. Dlatego tak ważną kwestią jest dobór urządzeń odpowiednich do wymagań Klienta, takich m.in. drukarki, skanery, czytniki kodów kreskowych czy urządzenia wielofunkcyjne. W naszej ofercie proponujemy najnowocześniejszy sprzęt, uznanych i cenionych na rynku marek. Dążąc do zapewnienia naszym Klientom pełnego profesjonalizmu w doborze sprzętu oraz najwyższej jakość urządzeń współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu urządzeń zajmującymi się wspieraniem procesów realizowanych w przedsiębiorstwie. Dzięki temu możemy na bieżąco wprowadzać najnowsze technologie pojawiające się w branży sprzętowej.

Z wielu zględów często pojawiającą się potrzebą jest konieczność połączenia funkcjonalności wielu urządzeń wykorzytywanych przez Klienta w jednym uniwersalnym miejscu. Potrzeba ta może zostać zaspokojona dzięki zastosowaniu sprzętu spełniającego wiele funkcji jednocześnie.

Najważniejsze wymagania stawiane urządzeniom wielofunkcyjnym to efektywne połączenie funkcji drukarki, kopiarki, skanera oraz faxu. Przy zastosowaniu sprzętu tego typu Klient powinien kompleksowo obsłużyć wszystkie biurowe zadania realizowane wcześniej przez zestaw urządzeń.

Urządzenia wielofunkcyjne pozwalają na realizację podstawowych działań wspomagających realizowane procesy. Zastosowanie sprzętu tego typu umożliwia łączenie efektywnego kopiowania, skanowania i faksowania z wysokiej jakości drukiem laserowym. Dzięki jednemu uniwersalnemu urządzeniu uzyskujemy dostęp do wszystkich tych funkcji jednocześnie. Ważnym aspektem urządzeń wielofunkcyjnych wykorzystywanych w realizowanych projektach jest atrakcyjny wskaźnik ceny do ich wydajności. Istotny nacisk kładziony jest na ich niezawodność, łatwość w obsłudze oraz wyposażenie w liczne nowatorskie funkcje zwiększające wydajność. Trzeba podkreślić, że dobór urządzeń zawsze oparty jest na indywidualnych wymaganiach i potrzebach Naszych Klientów.

Urządzenia oferowane przez naszych partnerów specjalizujących się w dostawach sprzętu tego typu wyróżniają się:

  • Atrakcyjnym kompaktowym design’em
  • Użytecznością
  • Wysoką jakością i dużą wydajnością
  • Integracją ze środowiskiem sieciowym
  • Bardzo wysoka jakość druku i kopiowania
  • Długim czasem eksploatacji i niezawodnością stosowania